Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

21 - 30/06/2019

US THE SOCIETY, zdjęcie z archiwum grupy
GaleriaUS THE SOCIETY, zdjęcie z archiwum grupy
  • Celem działania grupy Us the Society jest oddanie głosu młodym ludziom i pokazanie, że ich zdanie się liczy. Wiosną zorganizowali akcję pisania listów, by ich rówieśnicy mogli się wypowiedzieć na najróżniejsze tematy społeczno-polityczne. Część listów-komentarzy zostanie zaprezentowana przed wydarzeniami cyklu Forum: spotkań na placu Wolności. Najbardziej palące i najczęściej poruszane w nich tematy będą punktem wyjścia do dyskusji. W jej trakcie uczestnicy będą mogli posłuchać wielopokoleniowego i różnorodnego głosu naszego miasta.

    WYDARZENIE W RAMACH CYKLU POKOJOWY NARZĘDZIOWNIK

    Projekt współtworzony z grupami licealistów i licealistek, na co dzień zaangażowanych na różnych polach aktywizmu. Inicjatywy, w których obrębie działają, stworzyli sami z potrzeby mówienia o rzeczach, które są dla nich istotne i które bezpośrednio dotyczą ich życia. Są odważne_ni, świadome_i i zdeterminowane_ni, aby pokazać wszystkim, że młodzi są w naszym mieście nieobojętni na sprawy dziejące się wokół nich.