Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

21 - 30/06/2019

Karolina Czarnecka, fot. Łukasz Przytarski
GaleriaKarolina Czarnecka, fot. Łukasz Przytarski
 • PEACE & SONG z Karoliną Czarnecką

  Intensywne tygodniowe warsztaty pisania piosenek dla dziewczyn w wieku 15-18, zakończone wspólnym występem w ramach Malta Festival Poznań!

  „Dziewczyny! Zapraszam Was na warsztaty z pisania piosenek. Wyjdziemy od tematu pokoju – upragnionego, wytęsknionego, zapomnianego. Zbadamy go wychodząc ze swojego własnego pokoju. Czy każda z nas go ma? Ten swój wewnętrzny pokój dający siłę na działanie i spełnienie? Czy każda ma własny kawałek podłogi, na którym może się realizować i rozwijać?”

  W programie: pisanie tekstów piosenek, tworzenie melodii i kompozycji, dobieranie formy scenicznej ekspresji, praca kolektywna. Mile widziana umiejętność gry na instrumencie.

  Warsztaty będą trwały 5 dni: 24-28.06

  Na finał: występ z uczestnikami i uczestniczkami warsztatów z donGURALesko i Stereo 48. Koncert na pomniku Armii Poznań 28 czerwca w ramach Malta Festival Poznań 2019.

  Zapisz się! Wypełnij formularz tutaj
  Opłata lunchowa za całość: 50 zł

  Karolina Czarnecka

  Artystka interdyscyplinarna. W swojej twórczości łączy różne dziedziny sztuki i bada ich granice. Zasłynęła piosenką „Hera koka hasz LSD”, którą wykonała na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Swoim występem podbiła serca internautów. Jest absolwentką warszawskiej Akademii Teatralnej, współtworzy grupę teatralno-kabaretową Pożar w Burdelu i jest członkinią Gangu Śródmieście. W 2014 roku artystka wydała EP-kę „Córka”, która została ciepło przyjęta przez słuchaczy. W kwietniu 2018 r. miał swoją premierę album „Solarium 2.0” – promowany singlami „Anaruk” i „Mój pokój” – będący swoistą kontynuacją opowieści rozpoczętej przez artystkę na debiutanckim krążku.

  Zobacz pozostałe propokojowe warsztaty.

  W razie pytań zachęcamy do kontaktu mailowego: generator@malta-festival.pl