Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

21 - 30/06/2019

fot. dzięki uprzejmości donGURALesko
Galeriafot. dzięki uprzejmości donGURALesko
 • Rap z donGURALesko i BONKiem

  Intensywne warsztaty dla chłopaków i dziewczyn w wieku 16-19, zakończone wspólnym występem w ramach Malta Festival Poznań 2019

  Warsztaty będą trwały 5 dni: 24-28 czerwca

  Na finał: występ z uczestnikami i uczestniczkami warsztatów z Karoliną Czarnecką i Stereo 48. Koncert na pomniku Armii Poznań 28 czerwca w ramach Malta Festival Poznań 2019.

  Zapisz się! Wypełnij formularz tutaj
  Opłata lunchowa za całość: 50 zł

  donGURALesko

  Znany również jako Gural, DGE, DJ Dziadzior, Giovanni Dziadzia, Dziadzia Giovanni oraz Osieroconych Płyt Selektor. Polski raper i producent muzyczny. Działa na polskiej scenie hip-hopowej od 1994 roku. Współtworzył takie zespoły jak Killaz Group czy K.A.S.T.A. W tekstach nawiązuje do tematyki uchodźczej oraz do lokalnego patriotyzmu i przywiązania do rodzinnego miasta Poznania.

  Zobacz pozostałe propokojowe warsztaty

  W razie pytań zachęcamy do kontaktu mailowego: generator@malta-festival.pl


   

 • donGURALesko

  Właściwie Piotr Górny (ur. 8 marca 1980 w Poznaniu), znany również jako Gural, DGE, DJ Dziadzior, Giovanni Dziadzia, Dziadzia Giovanni oraz Osieroconych Płyt Selektor – polski raper i producent muzyczny. Działa na polskiej scenie hip-hopowej od 1994 roku. Twórczość donGURALesko zaliczana jest do nurtu braggadocio. W tekstach nawiązywał m.in. do tematyki Bliskiego Wschodu, co wiąże się z zainteresowaniem rapera kulturą, religią i stosunkami międzynarodowymi . Ponadto w tekstach nawiązuje do lokalnego patriotyzmu i demonstruje przywiązanie do rodzinnego miasta Poznania. W latach 2007-2009 prowadził wytwórnię muzyczną 5 Element. W 2011 roku został sklasyfikowany na 7. miejscu listy 30 najlepszych polskich raperów według magazynu Machina. Rok później znalazł się na 17. miejscu analogicznej listy opublikowanej przez serwis Porcys.

  BONK

  Z wykształcenia antropolog kultury, w pracy zawodowej związany z edukacją dzieci, młodzieży i dorosłych. Interesuje się historią, muzyką, polityką, ruchami społecznymi. Poza animacją kultury zajmuje się również praktykowaniem słowa w różnych wymiarach: brał udział i wygrywał duże slamy poetyckie (Poznań Poetów, Miasto Poezji w Lublinie, Majowy BUUm Poetycki w Toruniu), wydał kilka wierszy. Zaangażowany w podziemne projekty rapowe, z którymi gra koncerty w Polsce (Poznań, Warszawa, Łódź).