Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

21 - 30/06/2019

fot. dzięki uprzejmości kolektywu Stereo 48
Galeriafot. dzięki uprzejmości kolektywu Stereo 48
 • Breakdance ze Stereo 48

  Intensywne tygodniowe warsztaty breakdance dla dziewczyn i chłopaków w wieku 13-18, zakończone wspólnym występem w ramach Malta Festival Poznań!

  BREAK THE LIMITS! Dziewczyny, chłopaki – wpadajcie na warsztaty breakdance. Nauczymy Was nie tylko trików, ale całego procesu opowiadania ciałem: o sobie, swojej historii, swoich pasjach i marzeniach. Pokażcie nam ruchy, którymi się wyrażacie, które z Was wypływają. Wyjdźcie ze swojej strefy komfortu: macie wiele do przekazania i wyrażenia. Hip hop to dla nas coś więcej niż ruch – to wolność.

  Grupa tancerzy, dla których breakdance jest sposobem na odzyskanie wolności ruchu. Zostali jej pozbawieni dorastając w palestyńskim Nablus, które w 2000 roku otoczono punktami kontrolnymi, a mieszkańców regularnie zmuszano do pozostawania w nim, gdy Izrael uznał miasto za centrum ataków. Wierzą, że ruch ma moc wyzwalania emocji i dzielenia się marzeniami, co na terenach objętych konfliktem zbrojnym jest ogromnym deficytem. Artyści prezentowani na deskach wielu europejskich teatrów, w Poznaniu pokażą spektakl i poprowadzą warsztaty.

  W programie: nauka trików i ruchów, praca nad własnym stylem i tożsamością bboya/bgirl, wspólne stworzenie choreografii na bazie osobistych doświadczeń i lifestyle'u.

  Warsztaty będą trwały 6 dni: 23-28 czerwca

  Na zajęciach obecna będzie osoba tłumacząca z angielskiego na polski.

  Na finał występ z uczestnikami i uczestniczkami warsztatów z donGURALesko i Karoliną Czarnecką. Koncert na pomniku Armii Poznań 28 czerwca w ramach Malta Festival Poznań 2019.

  Zapisz się!  Wypełnij formularz tutaj

  Zgłoszenia przyjmujemy do 1 czerwca
  Opłata lunchowa za całość: 50 zł

  Stereo 48

  Grupa b-boyów z palestyńskiego Nablus od 2000 roku okupowanego przez Izrael. Tancerze poza działalnością artystyczną tworzą bezpieczną przestrzeń warsztatową dla młodych Palestynek i Palestyńczyków. Wierzą, że ruch ma moc wyzwalania emocji i dzielenia się marzeniami, co na terenach objętych konfliktem zbrojnym jest ogromnym deficytem.

  Zobacz pozostałe propokojowe warsztaty.