Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

21 - 30/06/2019

Voguing z Future V podczas festiwalu Malta 2018, fot. Maciej Zakrzewski
GaleriaVoguing z Future V podczas festiwalu Malta 2018, fot. Maciej Zakrzewski
  • Dzień na placu Wolności rozpoczynamy rano od wspólnych rozgrzewek. W programie m.in. joga, tai-chi, voguing z poznańskimi, a także zagranicznymi prowadzącymi. Nie zabraknie również aktywności dla najmłodszych i rodzin w stylu Jane Fondy!

    Voguing sprawdza się świetnie na balach i zawodach tanecznych, ale jest też doskonałą okazją do rozciągania, wymachów, pogłębianych przysiadów i radosnych wygibasów. Ten styl tańca każdego i każdą zamienia w królową! Zajęcia poprowadzi międzynarodowa ekipa voguerów z Berlina, która odwiedza nas już po raz drugi: Future V.

  • Future V to międzynarodowa grupa z Berlina, która tańcząc voguing, podbija sceny klubowe nie tylko w stolicy Niemiec. Jej członkowie tworzą platformę tańca dla nieheteronormatywnych osób z doświadczeniem uchodźczym, w której mogą poczuć się wolni i bezpieczni. Granice postrzegania płciowości i seksualności zamieniają w ruch.