Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

21 - 30/06/2019

ul. Lotaryńska 6: Mikro Dom Kultury
Galeriaul. Lotaryńska 6: Mikro Dom Kultury
  • Cykl spacerów po Naramowicach śladami historii, architektury i roślinności: czas start! Serdecznie zapraszamy na przyrodniczą podróż po zielonych zakątkach Naramowic! Poznamy historię rezerwatu Żurawiniec, dowiemy się kim są nasi zwierzęcy sąsiedzi i sprawdzimy jakie zależności rządzą naramowickim ekosystemem. Weźcie lornetki, przygotujcie aparaty i chodźcie zachwycać się zieloną perełką naszego fyrtla!
    Zbiórka w Mikro Domu Kultury!

    prowadzenie: Michał Kucharski

    Michał Kucharski

    Doktorant przy Instytucie Filologii Słowiańskiej (WFPiK UAM), absolwent stosunków międzynarodowych i filologii chorwackiej. Na uczelni zajmuje się tematyką m.in. miejskiej przestrzeni, historii miast, pamięci. Członek stowarzyszenia SIW Poznaniacy i miejskiego Zespołu ds. rezerwatu Żurawiniec. Inicjator akcji ochrony i rewitalizacji rezerwatu we współpracy z naukowcami z UAM oraz współautor wniosków o stworzenie użytków ekologicznych na terenie Naramowic.