Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

21 - 30/06/2019

fot. Maciej Zakrzewski
Galeriafot. Maciej Zakrzewski
  • Po zmroku plac Wolności zamieni się w festiwalowy klub silent disco! Zagrają: legendarne trio NOS i poznańscy DJ-e, a także, po raz pierwszy artyści i artystki zaproszeni przez Generator Malta: Future V i FLAUTA oraz portugalscy DJ-e zaproszeni przez kuratora Idiomu, Nástio Mosquito.

    Na trzech kanałach zagrają trzy DJki: Monster DJ, działająca w LOW Kollektiv oraz Oramics – platformie stworzonej początkowo by wspierać kobiety, osoby nie-binarne oraz przedstawicieli społeczności queer, a przekształconej w niezależną agencję bookingową; Olivia Radar – producentka i DJ-ka, rezydentka Unsound Festival, założycielka Radaru – kolektywu didżejsko-producenckiego, organizującego krakowskie imprezy techno, acid i house oraz DJ Mały Blancik, która edukację muzyczną i zamiłowanie do tradycyjnego winylowego nośnika wyniosła z legendarnego poznańskiego klubu WOSK. Kuratorka cyklu winylowych imprez pod szyldem Przytyk Sympatii oraz autorka wielu playlist, zbierających najciekawsze produkcje polskich artystów.