Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

21 - 30/06/2019

fot. Maciej Zakrzewski
Galeriafot. Maciej Zakrzewski
  • Po zmroku plac Wolności zamieni się w festiwalowy klub silent disco! Zagrają: legendarne trio NOS i poznańscy DJ-e, a także, po raz pierwszy artyści i artystki zaproszeni przez Generator Malta: Future V i FLAUTA oraz portugalscy DJ-e zaproszeni przez kuratora Idiomu, Nástio Mosquito.

    21 czerwca w klubie festiwalowym zagrają portugalscy DJ-e zaproszeni przez Nástio Mosquito: między innymi Dj Riot – jeden z założycieli portugalskiej grupy elektronicznej, Buraka Som Sistema, która w 2007 wydała Sound of Kuduro z udziałem M.I.A. Wspólnie z grupą zagrał m.in. na Glastonbury Festival oraz Roskilde Festival. Obok niego za konsoletą stanie Dj Kronic – australijski producent, dj oraz autor licznych piosenek i remixów m.in. Lady Gagi, Jennifer Lopez, R. Kelly czy Enrique Iglesias’a. Jego najbardziej znaną produkcją jest Bend Ova stworzona we współpracy z Lil Jon’en i Tygą. W swoich miksach łączy hip hop, R&B oraz EDM, tworząc wszechstronną propozycję dla każdego.