Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

21 - 30/06/2019

fot. P. Bedliński
Galeriafot. P. Bedliński
  • W Rezerwacie spotkacie almodóvarowską dziewczynę, podejrzanego arabskiego imigranta, wyzwolonego ducha Marii Konopnickiej i zboczusia ze sklepu patriotycznego. Zagląda tu także myśliwy polujący na gatunki gorszego sortu. Antykabaret Barbarzyńcy PL jest inny od tego wszystkiego, co nazywacie kabaretem! To wybuchowa mieszanka talentów i osobowości rodem z koszmarnego snu Prawdziwego Polaka. Gorący temperament hiszpańskiej aktorki Evy Rufo, erotyczny feeling krytyka filmowego i aktywisty ruchu LGBT Bartosza Żurawieckiego, arabski profil i francuskie maniery aktora Hacena Sahraoui. A to jeszcze nie wszystko! Skład dopełniają: uwielbiająca artystyczne transformacje Ola Marzec i kompozytor dźwięków dziwnych Paweł Paluch. Nad całością czuwa „barbarzyńca z wyboru” Przemek Prasnowski, reżyser i aktor.

    Antykabaret Barbarzyńcy PL powstał w 2016 r. w Poznaniu i jest związany z Fundacją Barak Kultury. Podobnie jak fundacja Antykabaret opiera swój światopogląd na różnorodności, jednocząc wiele artystycznych osobowości ze środowisk mniejszościowych.