Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

21 - 30/06/2019

fot. archiwum artystów
Galeriafot. archiwum artystów
  • Repetycje to strefa dźwięków generowanych na żywo, połączona z wielokanałową projekcją wideo, w której krajobraz postsowieckich blokowisk zostanieoderwany od macierzystego kontekstu. To spotkanie w kwadrofonii. „Komfort bycia zamienia się w spokój. Ściany zanikają, przestrzeń się powiększa. Oto mój pokój. Jest mój, bo są w nim moje rzeczy. Słyszę dźwięki z ulicy, wpuszczam świat do wewnątrz. Zawłaszczam widok za oknem. Czuję się bezpiecznie”– piszą o projekcie autorzy: artystka sztuk wizualnych i muzyk.
     

  • Evgeniia Klemba – artystka wizualna z Rosji, obecnie mieszka i pracuje w Polsce. Absolwentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Pracuje z wideo, fotografią i animacją 3D. Od 2019 roku współpracuje z Dawidem Dąbrowskim, tworząc projekty audiowizualne.

    Dawid Dąbrowski – muzyk, kompozytor teatralny, autor instalacji dźwiękowych. Współorganizator festiwalu Gadafest. Aktualnie tworzy projekty audiowizualne: „resmover”, „Foton Bombers”, „Eternit”, „Dąbrowski/Mańko”, „Junosty”, „Drogi Krajowe".