Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

21 - 30/06/2019

Army of Love, kadr z filmu Alexy Karolinski i Ingo Niermanna „Army of Love”
GaleriaArmy of Love, kadr z filmu Alexy Karolinski i Ingo Niermanna „Army of Love”
  • Army of Love tworzą osoby, które dzielą się miłością – obejmującą różnorodne formy opieki, pragnienia, seksu i szacunku – z wszystkimi, którzy jej potrzebują. Pytają oni o społeczne podłoże naszych miłosnych preferencji, domagają się miłości wykluczanych, zaniechanych, nieoczywistych. W ramach Generatora Malta kolektyw zaproponuje działanie performatywne, którego celem będzie powiększenie Armii Miłości o społecznych kochanków i kochanki.

    Grupa Army of Love po raz pierwszy podzieliła się swoją pracą i ideami w Poznaniu podczas „Warsztatów z rewolucji", na zaproszenie Galerii Miejskiej „Arsenał".

  • Army of Love to grupa aktywistów, która została stworzona, by „oferować obejmującą, zmysłową miłość - troskę, pragnienie, seks i szacunek – wszystkim tym, którzy tego potrzebują”, niezależnie od tego, czy ich ciała są zgodne z ortodoksyjnymi kanonami pożądania, piękna oraz niezależnie od tego jakie są ich zdolności fizyczne i umysłowe.

    Od momentu powstania w 2016 r. Army of Love rekrutuje i szkoli ludzi w różnym wieku, różnej płci, o różnym pochodzeniu etnicznym i różnym wyglądzie w całej Europie. Army of Love walczą o dobrze prosperujące i sprawiedliwe społeczeństwo, oferując zmysłową miłość wszystkim, którzy jej potrzebują.