Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

21 - 30/06/2019

fot. archiwum grupy
Galeriafot. archiwum grupy
  • Jesteśmy młodymi ludźmi dla których budowa pokoju jest nieustannym procesem, w którym konflikt jest rzeczą nieuniknioną a umiejętność wychodzenia z niego jest koniecznym, ale zbyt rzadko spotykanym narzędziem. Razem chcemy stworzyć pokój, w którym każdy ma przestrzeń dla siebie a wymiana doświadczeń buduje. Podczas Festiwalu Malta będziemy współtworzyć performance Przedpokój do którego Was zapraszamy. Stworzyliśmy prostą choreografię i wielogłos, które będziemy ćwiczyć na warsztatach a efekt końcowy zaprezentujemy w sobotę 29 czerwca w Generatorze Malta na Placu Wolności. Pokoju nie da stworzyć się samemu. Potrzebujemy Was. Szykujmy się na pokój!

    WYDARZENIE W RAMACH CYKLU POKOJOWY NARZĘDZIOWNIK

    Projekt współtworzony z grupami licealistów i licealistek, na co dzień zaangażowanych na różnych polach aktywizmu. Inicjatywy, w których obrębie działają, stworzyli sami z potrzeby mówienia o rzeczach, które są dla nich istotne i które bezpośrednio dotyczą ich życia. Są odważne_ni, świadome_i i zdeterminowane_ni, aby pokazać wszystkim, że młodzi są w naszym mieście nieobojętni na sprawy dziejące się wokół nich.