Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

21 - 30/06/2019

Galeria
  • „Prawo Warte Poznania” to seria nieformalnych spotkań, których celem jest edukacja, podnoszenie świadomości prawnej obywateli, a także merytoryczna dyskusja na temat bieżących kwestii związanych z prawem. Najbliższe spotkanie odbędzie się 17 września w siedzibie Fundacji Malta, jego gośćmi będą Bartłomiej Przymusiński oraz Monika Frąckowiak.

    Bartłomiej Przymusiński jest sędzią z wieloletnim stażem oraz jednym z inicjatorów Łańcucha Światła. Od kilku lat pełni funkcję Rzecznika prasowego Stowarzyszenia Sędziów Polskich „Iustitia". Ponadto angażuje się w liczne akcje propagujące świadomość prawną, np. Rozprawa Wilka, Sędziowie na Pol'and'Rock, „Prawo warte Poznania”.

    Monika Frąckowiak jest sędzią w Sądzie Rejonowym Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu. Od lat angażuje się społecznie i działa na rzecz budowania większej świadomości prawnej wśród obywateli. Jest członkinią zarządu wielkopolskiego oddziału Stowarzyszenia Sędziów Polskich Iustitia wraz z którym dwukrotnie wzięła udział w festiwalu Pol'and'Rock w Kostrzynie nad Odrą. Sędzia Monika Frąckowiak od 2017r jest w zarządzie Europejskiego Stowarzyszenia Sędziów i Prokuratorów dla Demokracji i Wolności MEDEL.

    Dziesiąte spotkanie z cyklu „Prawo warte Poznania" odbędzie się już 17 września 2019 roku o godz. 19.00 w Fundacji Malta (ul. Ratajczaka 44, I piętro). W trakcie spotkania uczestnicy wydarzenia będą mieli również możliwość zadawania pytań.