Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

21 - 30/06/2019

Grupa KOLEKTYW, archiwum własne
GaleriaGrupa KOLEKTYW, archiwum własne
  • Okres, który prowadzi do osiągnięcia dojrzałości, to czas szczególnego buntu. Chcąc zmiany, dochodzimy do wniosku, że można ją osiągnąć, jedynie zaczynając od siebie. Trudno jednak kwestionować kogoś tak bliskiego jak siebie samego. Pokój zaczyna się od jednostki to dynamiczny i otwarty performance, do którego zapraszamy, by wspólnie i indywidualnie pomyśleć o pokoju i drogach do jego osiągnięcia. Po wspólnej, propokojowej medytacji zapraszamy do współtworzenia z nami kolektywnego, wielkoformatowego instrumentu.

    WYDARZENIE W RAMACH CYKLU POKOJOWY NARZĘDZIOWNIK

    Projekt współtworzony z grupami licealistów i licealistek, na co dzień zaangażowanych na różnych polach aktywizmu. Inicjatywy, w których obrębie działają, stworzyli sami z potrzeby mówienia o rzeczach, które są dla nich istotne i które bezpośrednio dotyczą ich życia. Są odważne_ni, świadome_i i zdeterminowane_ni, aby pokazać wszystkim, że młodzi są w naszym mieście nieobojętni na sprawy dziejące się wokół nich.