Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

21 - 30/06/2019

200 bez bólu, archiwum grupy
Galeria200 bez bólu, archiwum grupy
  • Wydarzenie jest częścią spotkania Ostatni Dzwonek, w ramach którego odbywa się również Narada Obywatelska o Edukacji na 25 stolików oraz debata Ostatni Dzwonek.

    Piramida wiedzy to projekt prowadzony przez grupę uczniów z II LO, mający na celu pomagać w zdawaniu egzaminów, planowaniu własnej kariery iw rozwoju naukowym na własną rękę zarówno dzieciom, młodzieży, jak i dorosłym. Podczas festiwalu członkowie projektu postarają się udowodnić na rozmaite sposoby, że to właśnie edukacja powinna być gwarantem pokoju, a także podejmą próbę zdefiniowania idealnego systemu edukacji.

    W formie performance’u przeprowadzą pokaz eksperymentu naukowego.

    WYDARZENIE W RAMACH CYKLU POKOJOWY NARZĘDZIOWNIK

    Projekt współtworzony z grupami licealistów i licealistek, na co dzień zaangażowanych na różnych polach aktywizmu. Inicjatywy, w których obrębie działają, stworzyli sami z potrzeby mówienia o rzeczach, które są dla nich istotne i które bezpośrednio dotyczą ich życia. Są odważne_ni, świadome_i i zdeterminowane_ni, aby pokazać wszystkim, że młodzi są w naszym mieście nieobojętni na sprawy dziejące się wokół nich.