Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

21 - 30/06/2019

Ori Tahiti, fot. Klaudyna Dulko
GaleriaOri Tahiti, fot. Klaudyna Dulko
  • Odkryjmy Ori Tahiti. „Ori” oznacza „taniec” i jest stylem tańca pochodzącym z Tahiti leżącej w Polinezji Francuskiej. Instruktorka jest Hinatea – pół Tahitanka, pół Francuska, w Polsce mieszka od niecałych dwóch lat. Swoją pasją dzieli się z całego serca, ponieważ sprawia ona, że czujesz się dobrze, to właśnie tym niesamowitym uczuciem chce się dzielić ze wszystkimi. Podczas tańca poruszamy swoim ciałem w rytm pięknej i egzotycznej muzyki przy której poczujesz się jak na wakacyjnej plaży, szum morza, zapach kwiatów, wyobraź sobie ten ciepły piasek pod Twoimi stopami. Zapewniamy, że rozstaniemy się z ogromnym uśmiechem na twarzy oraz satysfakcją, że zdrowo ruszyłeś swoje ciało.

    Podstawą tańca Tahiti jest ruch samych bioder. W tradycji jest on tańczony boso, aby poczuć grunt pod nogami i połączyć się z matką Ziemią, więc przygotuj się na taniec boso, jeśli tylko nie przeszkadzają Ci brudne stópki.
    Opowiemy historie przez ruch rąk oraz mimikę twarzy i z uśmiechem na twarzy trochę się pobawimy! Zaczniemy od krótkiej rozgrzewki i powolnych ruchów dłoni i bioder, płynnie przechodząc do ruchów trochę szybszych w rytm dynamicznej muzyki, a wszystko skończymy relaksacją i rozciąganiem.