Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

21 - 30/06/2019

Galeria
  • Przygotowania do sezonu działkowego czas zacząć! To już dzisiaj! Fundacja Malta serdecznie zaprasza wszystkich na wspólne ogródkowanie do Mikro Domu Kultury przy Lotaryńskiej 6. Punktualnie o 17 warsztaty z ekologicznego działkingu poprowadzi Bart Woyt, który zdradzi tajniki naturalnego ogrodnictwa. Zachęcamy do wzięcia ze sobą łopat, konewek i sektorów: w planach roślinna inwentaryzacja, sadzenie marchwi oraz arbuzów i melonów!

    A dla wszystkich spragnionych drobnego majsterkowania: wspólny remont Mikro Domu!

    W minionym roku działali tu rezydenci Generatora Malta, teraz – spotkać się będą mieszkańcy Naramowic. Mowa o małym domku przy Lotaryńskiej 6, gdzie 11 kwietnia został oficjalnie otwarty Mikro Dom Kultury. To pierwsza tymczasowa przestrzeń sąsiedzkich spotkań i kultury na Naramowicach. Mieszkanki dzielnicy, przy naszej pomocy, chcą przywrócić do życia niezamieszkały od pewnego czasu dom i ogród na unikatowym architektonicznie „osiedlu ogródkowym".

    Wydarzenie jest bezpłatne dzięki dofinansowaniu ze środków Urzędu Miasta Poznania.