Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

21 - 30/06/2019

Młoda Kultura, fot. Weronika Przewoźnik
GaleriaMłoda Kultura, fot. Weronika Przewoźnik
  • Koncepcyjny performance muzyczny łączący style ponad 8 młodych muzyków tworzących wariację na temat pokoju w celu przedstawienia tego tematu w nieco odmienny niż zazwyczaj sposób.

    Młoda Kultura to młodzieżowa inicjatywa kulturalna, oparta na współpracy grupy kilkunastu młodych artystów i artystek, posługujących się różnymi środkami przekazu, takimi jak fotografia, obraz, muzyka, film, teatr czy instalacja. W ramach festiwalu, za ich pośrednictwem, chcą pokazać, jak rozumieją i widzą pokój oraz rolę sztuki w jego budowaniu. Przygotują konceptualny koncert performatywny i wystawę.

    WYDARZENIE W RAMACH CYKLU POKOJOWY NARZĘDZIOWNIK

    Projekt współtworzony z grupami licealistów i licealistek, na co dzień zaangażowanych na różnych polach aktywizmu. Inicjatywy, w których obrębie działają, stworzyli sami z potrzeby mówienia o rzeczach, które są dla nich istotne i które bezpośrednio dotyczą ich życia. Są odważne_ni, świadome_i i zdeterminowane_ni, aby pokazać wszystkim, że młodzi są w naszym mieście nieobojętni na sprawy dziejące się wokół nich.