Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

21 - 30/06/2019

fot. Maciej Zakrzewski
Galeriafot. Maciej Zakrzewski
 • Tematem przewodnim każdej gry jest konflikt. W rękach twórców gry spoczywają dwie kluczowe i odpowiedzialne decyzje: jaka jest geneza konfliktu i jak go rozwiązać.

  Przedstawiamy selekcję gier, które alternatywnie podchodzą do eksploracji motywu konfliktu oraz dynamiki jego rozwiązywania. Każdy z tych projektów jest odmienny, ale łączy je to, że powstały poza głównym nurtem rynku gier.

  Wystawa skierowana jest do wszystkich zainteresowanych medium gier, a szczególnie tych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat tytułów spoza głównego nurtu rynku gier. Przez cały okres trwania wydarzenia wstęp będzie możliwy bez opłat. Z uwagi na różnice w ratingach wiekowych dla prezentowanych gier, każda z nich będzie oznaczona informacjami o obowiązującym przedziale wiekowym.

  W wybrane dni po godzinie 19.00 w tym samym lokalu odbywać się będą wydarzenia specjalne.

  W trakcie okresu trwania wystawy odbywać będą się również towarzyszące jej wydarzenia specjalne, obejmujące spotkania i projekcje, zgłębiające tematykę wystawy. Wydarzenia te będą kierowane do najbardziej zaangażowanej części publiczności, szczególnie obecnych i aspirujących twórców gier.

  Wszystkie wydarzenia specjalne będą bezpłatne, ale dostęp do nich może być biletowany ze względu na ograniczoną ilość miejsc.
   

 •  Za projekt i realizację wystawy odpowiadają członkowie niezależnego studia gier Robot Gentleman z Poznania. Są oni również właścicielami galerii CZUBEK, a także współzałożycielami pierwszego w Polsce kolektywu niezależnych twórców gier Pyramida Hub, mieszczącego się w tym samym budynku.