Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

21 - 30/06/2019

Flauta, archiwum zespołu
GaleriaFlauta, archiwum zespołu
 • FLAUTA – spokojne morze bez fal – takie, jakie powinno być dla uchodźców i uchodźczyń przybywających do Europy. Kolektyw zasłynął z organizacji mocnych warszawskich imprez, z których zysk przekazuje organizacjom wspierającym osoby z doświadczeniem uchodźczym. Na deskach usłyszymy: techno, house, electro, synthwave, postpunk. Będą też podróże przez wizualizacje i taniec budujący wspólnotę. Świeże spojrzenie na scenę muzyki elektronicznej tworzy klimat FLAUTA. Przyciąga ona coraz więcej osób, które bawiąc się, pomagają potrzebującym.

  Z FLAUTĄ zagra wyjątkowo poznańska artystka Agata Knieć, która z muzyką jest związana od zawsze, jako DJka, promotorka, producentka, artystka. Grała między innymi z osobami z kolektywu Oramics. Współtworzyła kolektyw ONIRYZM. Prowadziła autorską audycję w Noods Radio. Odpowiedzialna za projekt dźwiękowy h t t p s // a a a , cykl wydarzeń promujących muzykę eksperymentalna i awangardową FORMA oraz ambientowe słuchowiska „Balsam dla Uszu”. W setach najważniejsza jest dla niej selekcja.

  Agata i FLAUTA przejmą dwa kanały silent techno, a na trzecim usłyszymy artystkę Nyisę, która zadebiutowała w poznańskim NOT na imprezie halloweenowej i zmiotła wszystkich z podłogi dzikimi połączeniami globalnego południa, połamanej elektroniki i postgatunkowych mixów! Nyisa zadowoli wszystkich voguerów, pasjonatki i pasjonatów gorętszych niż mroczne techno rytmów, romantyczki, samotne wilki i bestie parkietowe!

  Kolektyw FLAUTA zasłynął z organizacji mocnych warszawskich imprez, z których zysk przekazuje stowarzyszeniom wspierającym osoby z doświadczeniem uchodźczym.

  Future V to międzynarodowa grupa z Berlina, która tańcząc voguing, podbija sceny klubowe nie tylko w stolicy Niemiec. Jej członkowie tworzą platformę tańca dla nieheteronormatywnych osób z doświadczeniem uchodźczym, w której mogą poczuć się wolni i bezpieczni. Granice postrzegania płciowości i seksualności zamieniają w ruch. Podczas zeszłorocznej Malty zatańczyli na Jeziorze Strzeszyńskim. W tym roku przeobrażą kanał prowadzony przez Nyisę w queernight!

  *Cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony na rzecz Kids Paradise – organizacji na granicy turecko-syryjskiej, dla dzieci i młodzieży doświadczonej przez wojnę.