Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

21 - 30/06/2019

Namaste Yoga: Rozgrzewki / fot. Maciej Zakrzewski
GaleriaNamaste Yoga: Rozgrzewki / fot. Maciej Zakrzewski
 • Dzień na placu Wolności rozpoczynamy rano od wspólnych rozgrzewek. W programie m.in. joga, tai-chi, voguing z poznańskimi, a także zagranicznymi prowadzącymi. Nie zabraknie również aktywności dla najmłodszych i rodzin w stylu Jane Fondy!

  ---

  Zapraszamy na dwa piątkowe przedpołudnia wspólnej praktyki jogi na Placu Wolności w ramach Festiwalu Malta.

  W tym tętniącym życiem miejscu poszukamy na matach wewnętrznej ciszy i radości ciała. Dwa spotkania, dwa dni delikatnej i płynnej Vinyasa Yogi, która poprowadzi nas miękko przez pozycje łatwe do trudniejszych, w których połączymy oddech z ruchem i wyciszymy umysł.

  Ponadto, 21 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Jogi więc czy może być lepsza forma uczczenia tego dnia niż wspólna praktyka jogi w centrum miasta, w centrum jego wydarzeń?

  Zajęcia przeznaczone są dla osób na wszystkich poziomach zaawansowania w jodze, każdy może dostosować praktykę do swoich możliwości, potrzeb i ograniczeń. Prosimy o przyniesienie własnych mat.