Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

21 - 30/06/2019

fot. Pedro Soares
Galeriafot. Pedro Soares
 • Spektakl jest swoistym studium nad strachem jednostki, próbą zrozumienia tego, co i dlaczego nas przeraża. Strach to część naszego codziennego życia, uniwersalna emocja, która zmusza nas do kwestionowania własnej odwagi. Istnieją jednak bardzo różne obawy, zarówno materialne, jak i abstrakcyjne, te, które należy pokonać, i te, które są niezbędne do przetrwania. Należy zamknąć oczy i zrobić krok do przodu!

  Companhia de Dança de Almada to profesjonalny zespół taneczny z siedzibą w Almadzie (niedaleko Lizbony), prowadzony przez Marię Franco. Od momentu powstania w 1990 r. promuje taniec współczesny, tworząc projekty, organizując szkolenia zawodowe i umożliwiając wymianę krajową i międzynarodową. Oferuje również wiele działań skierowanych do szerokiej publiczności, zarówno do dzieci i młodzieży, jak i dorosłych, w tym publiczne zajęcia i sesje popularyzujące sztukę tańca. 

  Zobacz zwiastun spektaklu:

 • Choreografia: Bruno Duarte


  Wsparcie projektu: Ana Macara i Maria João Lopes


  Tekst: José Jorge Letria


  Reżyseria świateł: Cláudia Rodrigues


  Asystent choreografa: Maria João Lopes


  Kostiumy: Alexandra Monteiro


  Obsada: Beatriz Rousseau, Bruno Duarte, Francisco Ferreira, Joana Puntel, Luís Malaquias, Mariana Romão, Raquel Tavares