Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

21 - 30/06/2019

Premiera „Hańby” w reż. Macieja Podstawnego / fot. Maciej Zakrzewski
GaleriaPremiera „Hańby” w reż. Macieja Podstawnego / fot. Maciej Zakrzewski

Za nami głośna premiera Hańby w reżyserii Macieja Podstawnego. Festiwal Malta koprodukuje spektakl z Teatrem im. S. Żeromskiego w Kielcach. Przejmujemy sceny, puby, korytarze i ulice! Ośmioro artystów zaproszonych do Poznania przez Nástio Mosquito wychodzi poza granice teatru. Sam Mosquito odegrał najlepsze karaoke na świecie: No.One.Gives.A.Mosquito’s.Ass.About.My.Gig. Dziś ostatni pokaz – tym razem w Centrum Kultury Zamek. Każdy pokaz różni się od poprzedniego. Jaki spektakl zobaczymy tym razem?

Lisbeth Gruwez w transowym solo performatywno-tanecznym It’s going to get worse and worse and worse, my friend zdemaskowała archetyp mówcy i ukazała eskalację przemocy.

Spektaklem-castingiem Szukając Romea w reżyserii Klaudii Hartung-Wójciak zamknęliśmy wczorajszy repertuar teatralny. Razem z artystami, amatorami i kulturystami poznawaliśmy nieznane dotąd oblicza szekspirowskiego Romea. Kolejny spektakl-premiera na placu Wolności w niedzielę – Dziś są moje urodziny w reż. Magdy Szpecht z udziałem Weroniki Pelczyńskiej.