Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

21 - 30/06/2019

Stary Browar od początku swojego istnienia jest jednym z najważniejszych miejsc na kulturalnej mapie Poznania. Swoją siedzibę ma tu m.in. Fundacja Art Stations, której misją jest aktywowanie młodych ludzi poprzez sztukę. Program performatywny Fundacji Art Stations pod nazwą Stary Browar Nowy Taniec powstał w 2004 roku, czyniąc ze Studia Słodownia +3 w Starym Browarze pierwszą i wciąż jedyną w Polsce scenę konsekwentnie skupiającą się na prezentacji współczesnej poszukującej choreografii. Marzenie o stworzeniu przestrzeni artystycznej refleksji i kreacji zdecydowało o położeniu szczególnego nacisku na zorganizowanie młodym twórcom tańca możliwości badawczych i produkcyjnych. W przeciągu 9 lat udało się zbudować i rozwinąć system wspierający rozwój najbardziej obiecujących, nie tylko polskich, choreografów.

---

Na terenie Słodowni na poziomie +2 znajduje się toaleta dla osób z niepełnosprawnościami. Obiekt jest wyposażony w windy.
Miejsca postojowe znajdują się na parkingu należącym do Starego Browaru w Atrium na poziomie +3 i +4 oraz w Pasażu na poziomie -3, -2 oraz -1. 

Podczas tegorocznego Festiwalu Malta w Słodowni +3 zobaczymy odsłonę programu Stary Browar Nowy Taniec. Obejrzymy spektakle taneczne artystów z Węgier, Włoch, czy Polski. Będą to m.in. You are save Polska w reżyserii Agaty Siniarskiej, LetMeC  Márty Ladjánszki i Zsolta Vargi, czy Gentle unicorn Chiary Bersani.