Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

21 - 30/06/2019

Galeria

Centrum Kultury Zamek jest nieoficjalnym, drugim domem Malta Festival. To wyjątkowe miejsce dla całego festiwalu, odbyło się tutaj aż 280 maltańskich przedstawień. W murach CK Zamek mieściła się kiedyś siedziba Fundacji Malta. To tutaj gromadziły się i gromadzą wciąż myśli o nowych edycjach i pomysłach na festiwal. Przestrzeń Zamku pamięta takie spektakle, jak chociażby występy legendarnego teatru Leszka Mądzika ze Sceną Plastyczną KUL czy uderzający swoją wizualnością i teatrem obrazów występ słoweńskiego artysty Tomaza Pandura z Caligulą.

---

Obiekt dostępny dla osób z niepełnosprawnościami (toaleta, windy, miejsca parkingowe na ul. Kościuszki).
Dla osób z ograniczoną zdolnością ruchową: na czas trwania spektaklu Sala Wielka będzie wyposażona w miejsce dla wózków inwalidzkich, wjazd będzie możliwy za pomocą windy.
Dla osób niedosłyszących: W spektaklu FOREVER Lemm&Barkey – dołączona będzie książeczka, przy pozostałych spektaklach – napisy w języku polskim, nie ma audiodeskrypcji.

W 2019 roku w CK Zamek zobaczymy spektakl Nobody gives a Mosquito’s Ass about us, autorstwa kuratora tegorocznego idiomu, Nástio Mosquito a także The Foxes w reżyserii Alice Joany Gonçalves oraz pokaz taneczny Lisbeth Gruwez pt. It’s getting worse, and worse, and worse my friend