Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

21 - 30/06/2019

Galeria

Szanowni Państwo,

zapraszamy Państwa na konferencję prasową w związku z Przeglądem Teatru Japońskiego w Poznaniu organizowanym w dniach 3-7 grudnia przez Polską Fundację Artystów Scenicznych „Plac Teatralny” wspólnie z Fundacją Malta.

Konferencja odbędzie się 19 listopada o godz. 11:00 w siedzibie Fundacji Malta (ul. Ratajczaka 44, I piętro, Poznań).

Przegląd odbywa się w ramach stulecia nawiązania relacji polsko-japońskich i jest objęty honorowym patronatem Ambasady Japonii w Polsce. Na zaproszenie Fundacji „Plac Teatralny” do Poznania przyjeżdża 5 zespołów teatralnych z Tokio, Kioto oraz Tsu

Jednym z gości przeglądu będzie znany Teatr X (CAI) z Tokio, który wystąpi w Teatrze Nowym w Poznaniu 4 grudnia o godz. 19:00 ze spektaklem „Powinność Księżniczki Kaguyi”. Gośćmi tego spektaklu będą uczestnicy międzynarodowej konferencji naukowej „Relacje. Pomiędzy słowem, dźwiękiem i obrazem. Stulecie kontaktów dyplomatycznych Polska-Japonia” organizowanej przez Wydział Neofilologii UAM. Gościem honorowym spektaklu będzie Ambasador Japonii w Polsce pan Tsukasa Kawada.

W trakcie konferencji prasowej połączymy się z naszymi partnerami z Japonii z Teatru Konoshitayami, którzy odpowiedzą na Państwa pytania dotyczące Przeglądu Teatru Japońskiego oraz Roku Polsko-Japońskiego.

Linki:
Strona Fundacji „Plac Teatralny” poświęcony Przeglądowi Teatru Japońskiego
Fanpage Przeglądu Teatru Japońskiego