Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

21 - 30/06/2019

Galeria

„Armia jednostki / Army of the Individual” jest hasłem 29. edycji Malty, która odbędzie się między 21 a 30 czerwca. Już dziś ogłaszamy nabór do projektu kuratora Nástio Mosquito z premierą na festiwalu.
 

JAKI JEST CEL PROJEKTU?

Nástio Mosquito chce stworzyć happening audiowizualny „Armia jednostki / Army of the Individual”. Żeby było to możliwe prosi ludzi z całego świata, by podzielili się z nim swoimi archiwami domowymi relacjonującymi narodziny dziecka. Ten moment Mosquito nazywa „najczystszą manifestacją ludzkiej godności”. W jego imieniu prosimy o przesłanie nagrań dokumentujących poród. Staną się one częścią 8-minutowego, zrealizowanego przez artystę filmu, który zostanie zaprezentowany podczas Malta Festival Poznań w formie happeningu audiowizualnego. Jego celem jest stworzenie ilustracji konceptu będącego rezultatem połączenia słów „równość” i „demokracja”.

Happening odbędzie się 22 czerwca o godzinie 20:30, jeden raz, w tym samym momencie: na żywo, w sieci, na placu w Poznaniu i na wielu ekranach we wszystkich możliwych lokalizacjach w kraju i za granicą. Będzie to oficjalne rozpoczęcie festiwalowego Idiomu „Armia jednostki / Army of the Individual”.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ?

Wejdź na www.armyoftheindividual.com, dowiedz się więcej o projekcie i wgraj swoje video. Na zgłoszenia czekamy do 30 kwietnia do godz. 23:59. Jeśli masz pytania, prześlij je na adres: contact@armyoftheindividual.com.

POSŁUCHAJ ZAPROSZENIA DO PROJEKTU NÁSTIO MOSQUITO