Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

21 - 30/06/2019

grafika: Mateusz Pascal Lotocki
Galeriagrafika: Mateusz Pascal Lotocki

Rozpoczynamy sprzedaż pojedynczych biletów, karnetów oraz akredytacji branżowych. W tym roku bilety na maltańskie wydarzenia będzie można zakupić przez stronę internetową oraz aplikację na smartfony Going – dostępna będzie w niej również specjalnie przygotowana sekcja festiwalu Malta. Planowanie festiwalu będzie jeszcze prostsze!

Wejściówki na wydarzenia biletowane kosztują 15 złotych. Będą dostępne na stronie www.malta-festival.pl oraz w serwisach Going i Empik. Stacjonarny zakup wejściówek możliwy jest w salonach Empik oraz w Centrum Informacji Kulturalnej w Poznaniu (ul. Ratajczaka 44), od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-19:00, w soboty w godz. 10:00-17:00.

Maltański karnet w cenie 60 złotych obejmuje pięć wydarzeń wybranych z programu Malta Festival Poznań 2019. Karnety można zakupić poprzez stronę internetową www.malta-festival.pl, w serwisie Going oraz stacjonarnie w Centrum Informacji Kulturalnej.

Na festiwal zapraszamy również osoby z branży kulturalnej. Akredytacje branżowe Malta Festival Poznań skierowane są do przedstawicieli teatrów polskich i europejskich, grup teatralnych, przedstawicieli festiwali teatralnych z Polski i Europy oraz studentów szkół teatralnych i teatrologii. Akredytacja branżowa dostępna jest w zakładce BILETY lub w serwisie Going!

Więcej informacji znajduje się tutaj.

Blisko 250 bezpłatnych wydarzeń w ramach Malty!

Równo miesiąc przed otwarciem 29. edycji Malta Festival Poznań ogłaszamy cały program! Przed nami blisko 250 bezpłatnych wydarzeń w 50 lokalizacjach. Wszystko to dzięki współpracy wielu ludzi z różnych stron świata – w tym roku aż 730 artystów z 15 krajów szykuje się na pokój!

Zobacz program tegorocznego festiwalu.

Wstęp wolny obowiązuje na większość festiwalowych wydarzeń, w tym m.in. na plenerowe otwarcie festiwalu z francuskim zespołem Transe Express, wszystkie wydarzenia na placu Wolności oraz na warsztaty i spotkania w ramach Generatora Malta, pokazy filmowe, koncerty, spektakle teatralne czy spotkania z twórcami na placu Wolności.