Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

21 - 30/06/2019

fot. Łukasz Przytarski
Galeriafot. Łukasz Przytarski

Dziewczyny! Chłopaki! Mamy temat na pierwszy tydzień wakacji: warsztaty z rapu, breakdance i songwritingu zakończone show w ramach Malta Festival Poznań. Przygotowaliśmy je specjalnie dla osób aktualnie uczących się w gimnazjum, liceum i technikum. Popracujecie nad tym, jak wyrazić siebie w słowach, ruchu i melodiach. Spotkania poprowadzą znani twórcy, którzy nie pozostają obojętni wobec współczesnych problemów.

Zachęcamy do zmierzenia się z tematem pokoju – bardzo istotnego w tegorocznym programie Generatora Malta.

Proponujemy trzy opcje:

1. Warsztaty pisania piosenek PEACE & SONG z Karoliną Czarnecką – artystką interdyscyplinarną, aktorką i wokalistką, członkinią zespołu Gang Śródmieście oraz warszawskiego teatru i kabaretu politycznego Pożar w Burdelu.
Termin: 9-10.06 i 24-28.06
Szczegóły i zapisy TUTAJ

2. Warsztaty tworzenia rapu z donGURALesko – polskim raperem i producentem muzycznym, członkiem takich składów jak Killaz Group czy K.A.S.T.A.
Termin: 24-28.06
Szczegóły i zapisy TUTAJ

3. Warsztaty breakdance z kolektywem tanecznym Stereo 48 – jedną z najbardziej rozpoznawalnych grup b-boyów z palestyńskiego Nablus.
Termin: 23-28.06
Szczegóły i zapisy TUTAJ