Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

21 - 30/06/2019

fot. Maciej Zakrzewski
Galeriafot. Maciej Zakrzewski

W centrum plenerowego domu kultury na placu Wolności od 21 czerwca znajdzie się żółta budka, a w niej biuro festiwalowe działające codziennie w godzinach 11:00–22:00. To tu można zwrócić się z każdym pytaniem, nabyć bezpłatne wejściówki na wydarzenia (jeśli jeszcze są dostępne) czy zabrać bezpłatne gadżety, książki, katalog z programem festiwalu.

Biuro festiwalowe to także nasz festiwalowy sklepik, gdzie można kupić tegoroczne gadżety:

– koszulka damska i męska: 30 zł
– koszulka dziecięca: 15 zł
– plecak: 80 zł
– nerka: 40 zł
– magazyn festiwalowy: 10 zł
– torba bawełniania: 10 zł

Punkt informacji działał będzie również w Hotelu Altus przy ul. św. Marcin 40 od godziny 11:00 do 20:00. Pytania do najlepszych przewodników po Malcie należy kierować na mail: bow@malta-festival.pl. Wątpliwości można rozwiać również telefonicznie, pod numerem: 605 541 005.

Biuro prasowe w siedzibie Fundacji Malta będzie czynne każdego dnia festiwalu od 10:00 do 18:00.

Strefa gastro na placu Wolności będzie działała od 12:00 do 24:00, a w niej: kanapki, frytki, churrosy, naleśniki, burgery i lody. Na słodko, wegetariańsko i z mięsem − dla każdego smaczne przekąski!

Kawiarnia i bar będą działały od niedzieli do środy w godzinach 11:00–24:00 oraz od czwartku do soboty w godzinach 11:00–4:00. Zapraszamy na festiwalowe drinki: pobudzające do dyskusji napoje podczas Forum, dające orzeźwienie przed wieczornymi koncertami, spektaklami i Silent Disco.

Każdego dnia od 11:00 do 19:00 działać będzie ulubione miejsce pełne miękkich i puchatych obiektów, zabawek i gier pod opieką dorosłych: Strefa Frajdy!

Osobom z niepełnosprawnościami zapewniamy dodatkową bezpłatną wejściówkę dla opiekuna. W tym celu prosimy o kontakt z biurem obsługi widza. Widzom o utrudnionej sprawności ruchowej zapewniamy toaletę na placu Wolności i w większości obiektów festiwalowych oraz platformę, na której bezpiecznie obejrzą operetkowo-musicalowy koncert finałowy.