Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

21 - 30/06/2019

Galeria

Mikro Dom Kultury na co dzień mieści się w domku z ogrodem przy ulicy Lotaryńskiej 6 – to działająca od kwietnia przestrzeń sąsiedzkich spotkań i kultury na Naramowicach! Latem odbywał się tam cykl warsztatów roślinno-kulinarnych, 7 września będą mogli wziąć w nich również udział uczestnicy VI Pikniku z Wyobraźnią w Poznańkim Parki Naukowo-Technologicznym.

Załogę Mikro Domu Kultury będzie można znaleźć w strefie sportu i zdrowia. W planach: warsztaty z tworzenia balkonowego mikro-ogródka, robienia przepysznych past warzywnych i zielonych makiet architektonicznych. 

Piknik potrwa w godzinach 10:00-16:00 w Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym (ul. Rubież 46).

Piknik z Wyobraźnią to flagowe wydarzenie Poznańskiego Park Naukowo-Technologicznego. Jego głównym celem jest przede wszystkim popularyzacja nauk ścisłych – organizatorzy i wystawcy zarażają pasją do nich, edukują, przedstawiają ciekawe technologie. To też przestrzeń dla warsztatów sensorycznych, artystycznych, językowych oraz sportowych. I choć tak naprawdę atrakcje kierowane są głównie do dzieci, to okazuje się, że świetnie bawią się przy nich całe rodziny!

Szczegółowy program pikniku można znaleźć na stronie internetowej PPNT