Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

21 - 30/06/2019

fot. Maciej Zakrzewski
Galeriafot. Maciej Zakrzewski

Informujemy, że wszystkie gadżety Malta Festival Poznań 2019 są nadal dostępne, a od teraz również w niższych cenach. Z okazji tegorocznego festiwalu stworzyliśmy serię produktów spójnych z identyfikcją wizualną 29. edycji Malty, którą zaprojektowało studio graficzne Bękarty.

Kolekcja festiwalowych plecaków i nerek ponownie została zaprojektowana i uszyta przez Kuluzę z materiałów od Dekomy. W tym roku przygotowaliśmy trzy podstawowe wersje kolorystyczne − czerwona, niebieska i czarna − dodatkowo z różnymi kolorami zamków błyskawicznych. Zarówno plecaki, jak i nerki, zamykane są na rzep, a paski posiadają możliwość regulacji. Cena plecaka: 60 złotych, cena nerki: 30 złotych.

Dostępne są również torby recyklingowe uszyte z banerów, które w trakcie Malty zdobiły festiwalowe lokalizacje − zarówno z tegoroczną, jak i ubiegłoroczną identyfikacją wizualną. Cena torby: 25 złotych.

W kolekcji festiwalowej nie zabrakło maltańskich koszulek! W tym roku, nawiązując do hasła Idiomu Armia jednostki, głównym elementem koszulek są naszyte na ramionach pagony z napisem Get Ready for Peace, które było główną ideą tegorocznego Generatora Malta. Bluzki − damskie, męskie i dziedzięce − dostępne są w kolorze białym i czarnym. Cena koszulki: 30 złotych (damka, męska), 15 zł (dziedzięca).

Zapraszamy do biura Fundacji Malta (ul. Ratajczaka 44 w Poznaniu, I piętro) − w okresie wakacyjnym od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-15:00 − lub prosimy złożyć zamówienie mejlowo pod adresem: sklepik@malta-festival.pl.