Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

21 - 30/06/2019

Wizualizacja strefy relaksu dla Poznania
GaleriaWizualizacja strefy relaksu dla Poznania

Lechstarter to program, który już od 3 lat zmienia na lepsze przestrzenie miejskie. Tym razem Lech wraz z architektem Jakubem Szczęsnym i Filipem Springerem przygotował 3 wyjątkowe projekty miejskich przestrzeni.

Fundacja Malta jest lokalnym partnerem przedsięwzięcia miejskiego Lechstarter. Chcemy wspólnie stworzyć przyjazną, estetyczną i bezpieczną strefę relaksu. W tej przestrzeni miasta będą spędzać czas bardzo różnorodne grupy społeczne. Planujemy również otworzyć się na lokalne wydarzenia i projekty, realizowane w ścisłej współpracy z aktywistami, artystami i animatorami kultury.

Dla Poznania została zadedykowana przestrzeń kwadratowa.

Przestrzeń ma kształt kwadratu z wewnętrznym dziedzińcem. Do kwadratu wprowadzimy zieleń – rośliny będą piąć się po nylonowych linkach tworzących ścianki boczne. Zieleń dopełni też przestrzeń wokół konstrukcji.

Oddaj swój głos! Udostępnij głosowanie w swoich mediach społecznościowych i zachęć znajomych, aby zrobili to samo. Codziennie można oddać jeden głos.

Jak głosować?

1. Wejdź na stronę organizatora.
2. Wpisz swój adres e-mail.
3. Kliknij na napis „GŁOSUJ”.
4. Potwierdź głos w wiadomości e-mail, która przyjdzie na podany przez Ciebie adres.
5. Powtarzaj to codziennie do 20 maja!

Głosować może każdy, oddając codziennie głos na swój ulubiony projekt do 20.05.2019 do godziny 14:00.